Moja oferta

- Pakiet "poród naturalny" :   towarzyszenie podczas porodu oraz 4 spotkania do wykorzystania przed i po porodzie, z tego co najmniej jedno spotkanie w ciąży  (najlepiej w Waszym domu  i co najmniej jedno spotkanie po porodzie (w szpitalu lub w domu). Pomoc w karmieniu również pomoc w ewentualnych problemach laktacyjnych) i pielęgnacji niemowlęcia w pierwszych dniach po porodzie.  Dodatkowo nieodpłatne korzystanie z ELLE TENS, 10 dni nieodpłatnego wypożyczania laktatora i 10 dni nieodpłatnego wypożyczanie wagi niemowlęcej. Nieograniczony kontakt telefoniczny przed i po porodzie.

2 - 3 nieodpłatne spotkania.

Cena:  450 zł

zaliczka 150 zł, gdy już będzie podjęta decyzja, że będę obecna przy porodzie

reszta 300 zł w ciągu 7 dni po porodzie.

 

- Pakiet "cesarski cięcie" cena 300 zł, zaliczka100 zł:  1 spotkanie przed porodem. Obecność w dniu porodu (może być również obecność podczas operacji, w tych szpitalach, gdzie jest to możliwe), pomoc w pierwszych dniach w karmieniu (również w ewentualnych problemach laktacyjnych) i pielęgnacji niemowlęcia. 10 dni nieodpłatnego korzystania z latatora i wagi,

Cena: 400 zł

zaliczka 100 zł po podjęciu decyzji

reszta 300 zł w ciągu 7 dni po porodzie.

 

- Pakiet poród domowy: 4 spotkania do wykorzystania przed i po porodzenia, z tego co najmniej jedno spotkanie w ciąży (najlepiej w Waszym domu) oraz co najmniej jedno spotkanie po porodzenia. Dodatkowo nieodpłatne korzystanie z ELLE TENS. Pomoc w karmienu (również ewentualnych problemach laktacyjnych) i pielęgnacji niemowlęcia. 10 dni nieodpłatnego wypożyczaania laktatora i 10 dni  nieodpłatnego wypożyczania wagi niemowlęcej. Nieograniczony, całodobowy kontakt telefoniczny przed i po porodzie.

Wcześniej, nieodpłatne spotkania jak w pakietach powyżej.

Cena:  200 zł

zaliczka 50 zł przed porodem, po podjęciu decyzji

150 zł w ciągu 7 dni po porodzie.

 

UWAGA!   Dla osób, które NIE uczęszczały do szkoły rodzenia Centrum dla Mamy cena dla każdego pakietu wyższa o 100 zł, czyli odpowiednio 550, 500 i 300 zł, płatne 200 zł na pierwszym spotkaniu. Opłata po porodzie i dodatkowe korzyści bez zmian.

Kontakt:

 

Magda Słomkowska (doula i doradczyni laktacyjna)  tel. 694 674 939